Návštěva z Ostravské univerzity na ÚIT MENDELU

7. 2. 2017 - PR ÚIT

Ing. Pavel Pomezný, ředitel Centra informačních technologií Ostravské univerzity, navštívil ÚIT MENDELU.

Ředitel Centra informačních technologií Ostravské univerzity Ing. Pavel Pomezný se sešel s vedoucím Ústavu informačních technologií Mendelovy univerzity v Brně (ÚIT MENDELU) Ing. Stratosem Zerdaloglu, aby se informoval o možnostech a implementaci Office 365, který na MENDELU funguje již delší dobu. Hlavní otázky směřovaly k podrobnostem o Office 365 - přenosu informací mezi informačními systémy a infrastrukturním zabezpečením. Dále diskutovali, jaké každá univerzita využívá systémy pro zajištění jednotlivých oblastí chodů univerzity a mimo jiné o nastavení vnitřních struktur a kompetencí IT oddělení. Hledali také společné body možné spolupráce na poli IT a debatovali o výběrovém řízení na výpočetní techniku.

Po schůzce se společně byli podívat v datacentru MENDELU.

Vedoucí ÚIT MENDELU byl pozvaný do Centra informačních technologií Ostravské univerzity, a tak věříme, že spolupráce mezi univerzitami bude v dobrém pokračovat.

IT HELPDESK