Kaspersky pro studenty a zaměstnance

Kaspersky Internet Security - multi-device 2017 je jednotný produkt s jedinou licencí, který ochrání téměř jakoukoli kombinaci počítačů se systémem Windows nebo Mac a telefonů a tabletů se systémem Android. Ať již při surfování používáte jakékoli zařízení, chraňte sebe, své děti, peníze a citlivé údaje pomocí oceňovaných bezpečnostních technologií společnosti Kaspersky Lab. Také si můžete zdarma stáhnout prohlížeč Kaspersky Safe Browser pro platformy iOS a Windows Phone, který vám pomůže zvýšit vaši bezpečnost při prohlížení internetu na zařízení iPhone, iPad nebo Windows Phone. Podrobnější popis produktu nalezete ZDE.
Kaspersky Internet Security multi-device je určený výhhradně pro domácí tj. nekomerční použití zaměstnanců a studentů MENDELU. Aktivační kód pro období 1.7. – 31.12.2017.

Návod na instalaci Kaspersky Internet Security multi-device 2017:

• Stáhněte a nainstalujte si aplikaci Kaspersky Internet Security multi-device pro Windows, Android nebo Mac: ZDE:
  • Do nainstalované aplikace vložte aktivační kód (po přihlášení do UIS)